Deri Mont Temizliği
Deri doğal bir ürün olduğundan hava almaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle deri montunuzu ve benzeri kıyafetlerinizi hava alan kılıflar içerisinde, çok sıcak olmayan, ılık ve hava alabilecek yerlerde muhafaza edin.
Devamını Oku...
Kaban ve Mont Temizliği
Soğuk ve yağışlı havaların vazgeçilmez giysilerinden kaban ve montlar kış boyunca kirlenmesi, lekelenmesi, hatta tüylenmesi ne yazık ki kaçınılmaz.
Devamını Oku...
Palto, Kaban ve Pardesü Temizliği
Palto ve kabanlar soğuk kış aylarında vazgeçemediğimiz giysilerin başında gelir.Haliyle hergün kullandığımız bu giysilerimizin kirlenmesi,lekelenmesi hatta tüylenmesi kaçınılmazdır.
Devamını Oku...
Kuru Temizlemenin Faydaları Nelerdir ?
Kurutemizlemenin faydalarının en başında ürünlerimizi dokularına zarar vermeden,yıpratmadan ve fiziki özelliklerini bozmadan temizlemesi,ayrıca bu ürünlerimizin daha uzun yıllar kullanılmasını sağlamasıdır.
Devamını Oku...
Giysilerin Korunması ve Bakımı
Lekeleri kendiniz çıkartmaya çalışmayın. Çünkü uygulayacağınız yöntemler, lekenin kumaşın dokusuna daha fazla işlemesine neden olur ve en basit lekeyi bile kalıcı hale getirebilir.
Devamını Oku...
Leke Çıkarma
Leke çıkarma yöntemleri, lekeleri çıkarırken uygulanacak olan genel tavsiye niteliğindeki bazı püf noktalarıdır. Bu bölümde size leke çıkarma konusunda yapılması gereken yöntemleri cleanpak kuru temizleme olarak anlatmaya çal
Devamını Oku...
Abiye Kuru Temizleme
Abiyeler genelde saten veya tafta gibi hassas ince kumaşlardan üretildiğinden dolayı son derece hassas işleme tabii tutulmaktadır. Cleanpak kuru temizleme olarak profesyonelce abiyenizin temizliğini yapmaktayız.
Devamını Oku...
Gelinlik Temizleme
Gelinlikler genelde saten veya tafta gibi hassas ince kumaşlardan üretildiğinden dolayı son derece hassas işleme tabii tutulmaktadır. Genellikle gelinliklerde aşağı kısımlar kirli gözükmektedir.
Devamını Oku...
Hizmet Bölgesi (İSTANBUL)
Cleanpak Kuru Temizleme İstanbul'da bir çok bölgeye kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama hizmeti vermektedir. Cleanpak müşterilerine profesyonel hizmeti kapınıza kadar getiriyor bizlere telefon açmanız yeterli irtibat telefonumuz 0 212 883 20 13
Devamını Oku...