BLOG

Anasayfa Blog

kuru temizleme ile ilgili arama sonuçları;

Kaban ve Mont Temizliği
Soğuk ve yağışlı havaların vazgeçilmez giysilerinden kaban ve montlar kış boyunca kirlenmesi, lekelenmesi, hatta tüylenmesi ne yazık ki kaçınılmaz.
Devamını Oku...
Palto, Kaban ve Pardesü Temizliği
Palto ve kabanlar soğuk kış aylarında vazgeçemediğimiz giysilerin başında gelir.Haliyle hergün kullandığımız bu giysilerimizin kirlenmesi,lekelenmesi hatta tüylenmesi kaçınılmazdır.
Devamını Oku...
Giysilerin Korunması ve Bakımı
Lekeleri kendiniz çıkartmaya çalışmayın. Çünkü uygulayacağınız yöntemler, lekenin kumaşın dokusuna daha fazla işlemesine neden olur ve en basit lekeyi bile kalıcı hale getirebilir.
Devamını Oku...
Neden Kuru Temizleme ?
Çünkü giydiğimiz elbiselerin,kullandığımız tekstil ürünlerinin bir çoğu günlük hayatımızda kullandığımız sıradan temizleme teknikleri nedeniyle kullanılamaz hale gelmektedir.Kuru temizlemede su yerine percholor
Devamını Oku...
Abiye Kuru Temizleme
Abiyeler genelde saten veya tafta gibi hassas ince kumaşlardan üretildiğinden dolayı son derece hassas işleme tabii tutulmaktadır. Cleanpak kuru temizleme olarak profesyonelce abiyenizin temizliğini yapmaktayız.
Devamını Oku...
Gelinlik Temizleme
Gelinlikler genelde saten veya tafta gibi hassas ince kumaşlardan üretildiğinden dolayı son derece hassas işleme tabii tutulmaktadır. Genellikle gelinliklerde aşağı kısımlar kirli gözükmektedir.
Devamını Oku...
Hizmet Bölgesi (İSTANBUL)
Cleanpak Kuru Temizleme İstanbul'da bir çok bölgeye kuru temizleme, ütüleme ve halı yıkama hizmeti vermektedir. Cleanpak müşterilerine profesyonel hizmeti kapınıza kadar getiriyor bizlere telefon açmanız yeterli irtibat telefonumuz 0 212 883 20 13
Devamını Oku...
Kuru Temizleme Nasıl Yapılır ?
Temizleme amacıyla gelen tekstil ürünü önce sıkı bir incelemeye alınır.Üründeki lekeler belirlenir ve leke hakkında müşteriye bilgi verilir ve gerekirse bilgi alınır.Her ürünün üretim aşamasında iken belirlen
Devamını Oku...
Kuru Temizleme Nedir ?
Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.
Devamını Oku...