BLOG

Anasayfa Blog

leke çıkarma ile ilgili arama sonuçları;

Giysilerin Korunması ve Bakımı
Lekeleri kendiniz çıkartmaya çalışmayın. Çünkü uygulayacağınız yöntemler, lekenin kumaşın dokusuna daha fazla işlemesine neden olur ve en basit lekeyi bile kalıcı hale getirebilir.
Devamını Oku...
Neden Kuru Temizleme ?
Çünkü giydiğimiz elbiselerin,kullandığımız tekstil ürünlerinin bir çoğu günlük hayatımızda kullandığımız sıradan temizleme teknikleri nedeniyle kullanılamaz hale gelmektedir.Kuru temizlemede su yerine percholor
Devamını Oku...
Halı Yıkama Genel Bilgiler
Cleanpak Kuru temizleme size halı yıkama konusunda da hizmet vermektedir. halının elyaf çeşidi veya cinsi ne olursa olsun bütün halılar için en önemli bakım aracı halı yıkamadır. Çünkü halılar, birçok nedenden dolay
Devamını Oku...
Abiye Kuru Temizleme
Abiyeler genelde saten veya tafta gibi hassas ince kumaşlardan üretildiğinden dolayı son derece hassas işleme tabii tutulmaktadır. Cleanpak kuru temizleme olarak profesyonelce abiyenizin temizliğini yapmaktayız.
Devamını Oku...
Kuru Temizleme Nedir ?
Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.
Devamını Oku...